Tato služba není dostupná, pro více informací nás kontaktujte.

Trénink a výuka off road

Kurz terénní jízdy na terénní motorce

• 2 600 českých korun
  • Tovární 299, Horní Bříza

Co vás čeká?

Kurz terénní jízdy pro začátečníky na terénní motorce Obsahuje: Výuka terénních technik na výukovém terénní motokrosové dráze na našem výukovém pitbike YCF nebo Honda podle věku nebo velikosti a váhy jezdce nebo volná jízda terénem. Vhodné pro dospělé i pro děti. Jedná se o trénink a výuku jízdy v terénu na uzavřené tréninkové motokrosové lehké trati, žádné extrémy. Co Vás čeká: -zábava z trénování správného průjezdu zatáčkou v náklonu nebo driftu (odstraníme strach z naklopení), lehké skoky a terénní zlomy - malé skupiny, podle vaší vlastní úrovně - zkušení instruktoři - jezdí se na našich pitbike - s analýzou videa a fotografií - ukázky Airbagových vest a nového oblečený od různých firem - ukázky přileb -možnost vyzkoušet různých demo motorek různých výrobců -porce ježdění na bezpečné uzavřené dráze. Nemusíš se bát. K dispozici budou zkušení instruktoři, kteří tě zavedou na dráhu a ukážou ti stopu. Nezáleží na motorce, pohlaví, věku, řidičáku ani zkušenostech. Přijeď si osahat motorku a dostat se na svůj limit, aniž bys riskoval své nebo něčí zdraví. Rozhodně se nemusíš bát, že budeš někoho zdržovat nebo že budeš nějak riskovat. Trénink, kde se naučíš správně najíždět a klopit v zatáčkách správně brzdit a podřazovat, naučíš se skočit a správně dopadnout. Tento trénink se dá opakovat každý týden tak jak máme vypsané termíny. Velké plus je trénink na našich pitbike offroad motorkách, což jsou 3/4 motocykly se srovnatelnými vlastnostmi velkých motorek, ale mnohem vhodnější na tento typ tréninku. Podmínky: Součástí ceny je výuka na výukových offroad pitbike YCF a Honda. Podmínka výuky a jízdy je mít ochranný oděv, přilbu, rukavice a pevnou obuv.

Nejbližší termíny kurzů

Storno podmínky

Pro zrušení nebo změnu termínu nás kontaktujte alespoň 24 hodin předem na tel číslo 602358095

• Tovární 299, Horní Bříza, Česko