30 let
Zkušeností s motocykly

Motocykly se profesionálně zabýváme 30 let, máme bohaté zkušenosti s prodejem motocyklů ve firmě WESTMOTO, stejně tak se servisem a opravami. Za ty roky se na nás obracelo velké množství zákazníků, zda-li bychom s nimi nedělali i instruktorské jízdy, protože třeba začínají nebo jdou na motorku po 10 leté přestávce, jsou zcela bez zkušeností s jiným strojem. Nebylo ovšem možné zároveň prodávat motocykly a dělat kurzy ovládání motocyklu. Proto jsme se rozhodli zorganizovat team instruktorů, kteří závodí pod hlavičkou WESTMOTO Racing teamu a založit motoškolu ovládání motocyklu. Instruktoři mají bohaté zkušenosti, jsou to aktivní závodníci na silničních, enduro a motokrosových motocyklech. Všichni dohromady tvoříme team, který Vám předá všechny svoje mnohaleté zkušenosti ze závodění i z běžného provozu tak, abyste se mohli cítit na motocyklu jistě a bezpečně.

Naše kurzy jsou založené na systému, že i mistr tesař se dokáže utnout a jsou pro naprosto všechny. Jsou zaměřené na získání jistoty v ovládání, postupném odbourání špatných návyků, získání nových zkušeností z provozu a projít můžete postupně všemi stupni individuální výuky v provozu až k získání bravurních schopností nejdříve na malých závodních okruzích až po velké grand prix okruhy.

Naše kurzy jsou koncipovány tak, že první seznamovací kurz je zcela zdarma, je zaměřen na teorii a seznámení s technikou jízdy na motocyklu. Vysvětlíme Vám na něm, jak (zjednodušeně) přežít jízdu na motocyklu v běžném provozu a zařadíme Vás do skupiny podle Vašich schopností pro individuální výuku, ve které potom můžete pokračovat s instruktorem.

Kurzy se odehrávají zčásti na vyhražené ploše a poté v běžném provozu podle získaných schopností. Vrcholem je kurz na závodním okruhu, kdy jde v podstatě o vysokou školu pro získání bravurních schopností. Každý z těchto kurzů je ale díky lokacím naprosto jedinečný skvělý zážitek.

Zohledňujeme dámské ježdění, je trochu odlišné od chlapského a my mu věnujeme zvláštní péči, dámy jezdí ve své skupině, ale mohou se rozhodnout i pro jiný druh instruktorské výuky. Obecně rozdělujeme jezdce na začátečníky, mírně pokročilé, pokročilé a experty (závodníky). Podle Vašich jezdeckých výkonů se Vám potom bude věnovat instruktor.

Naším cílem je, aby každý student naší motoškoly dostal individuální péči a ocházel z kurzu přesvědčený, že se mu podařilo zvýšit úroveň ovládání motocyklu.

Chceme, aby ježdění bylo pro Vás zážitkem. Máme vybrané skvělé , fascinující trasy plné nádherných zatáček, skvělých výhledů, památek, míst k zastavení a občerstvení.

Vaše schopnosti se díky tomu budou zlepšovat přirozeně.

Terníny kurzů jsou dotupné k rezervaci v sekci Kurzy.

Motoškola dále nabízí motokempy koncipované jako motořkářské výpravy do úžasných motorkářských lokalit v ČR, Německu, Polsku, Slovensku, Rakousku, Itálii, Francii, Španělsku, Rumunsku a Srbsku. Tyto motovýpravy se vypisují pro omezený počet účastníků a jsou vždy viditelné v našem rezervačním systému.