Technika jízdy 3.úroveň

Perfektní jízda na jakékoliv motorce

• 2 490 českých korun
  • Tovární 299, Horní Bříza

Co vás čeká?

Kurz je určený výhradně pro absolventy kurzu tréninku zatáček nebo absolventy individuálního kurzu , případně pro pokročilejší motorkáře ve skupině maximálně 2-5 žáků Co mě čeká? V tomto kurzu vyrážíme rovnou na silnici, kde budeme ladit poslední detaily stylu a techniky sportovní jízdy. Speciálně vybíráme trasu po vedlejších silnicích s malým provozem a výborným povrchem. Především klademe důraz na techniku jízdy na běžné silnici, předvídaní nebezpečných míst, správné najíždění a projíždění zatáček a správnou techniku brzdění. Je pro nás důležité, aby naši absolventi byli připraveni perfektně zvládat svoji motorku a svižně, plynule a hlavně bezpečně jezdit na běžných silnicích. Co potřebuji • Vlastní motorku v dobrém technickém stavu, případně lze i zapůjčit v naší půjčovně www.westrent.info • Dobrou náladu a hlavně být otevřený novým informacím • Kurz se koná za každého počasí, tedy i za deště, proto je nutno mít pro všechny druhy počasí správné oblečení, tedy i pláštěnku. Kurz se nekoná pouze v případě náledí a sněžení nebo jiného extrému nevhodného pro provoz motorek.

Nejbližší termíny kurzů

Storno podmínky

Pro zrušení nebo změnu termínu nás kontaktujte alespoň 24 hodin předem na tel číslo 602358095

• Tovární 299, Horní Bříza, Česko